• mato.group
  • در اینستاگرام با ما باشید

دپارتمان نرم افزار

با فراگیر شدن دنیای مجازی، بستر های مختلفی برای ارائه محتوا وجود دارد. کار دپارتمان نرم افزار ایجاد این بستر ها می باشد. از جمله این بستر ها می توان به تولید انواع وب سایت، اپلیکیشن و نرم افزار های ویندوزی اشاره کرد.

تولید انواع وبسایت ها و نرم افزار های تحت وب

قابلیت های مختلفی دارند از سایت های فروشگاهی، اطلاع رسانی، شخصی و خبری گرفته تا پرتال های سازمانی، یستم های اتوماسیون، ERP و CRM را پوشش می دهد

تولید نرم افزار های موبایلی

تولید انواع نرم افزار های اندروید، IOS از فعالیت های این بخش استکه می تواند در حوزه های مختلفی از جمله نرم افزار های فروشگاهی یا اطلاع رسانی و یا بسیاری از خدمات دیگر باشد.

سیستم های سخت افزاری

بسیاری از سیستم های سخت افزاری وابسته به سیستم نرم افزاری قوی و هوشمند هستند. به عنوان مثال سیستم های نوبت دهی، دستگاه های فیش پرینت، کارت خوان سیار کارت های هوشمند و ... از جمله این سخت افزار ها می باشند.

فعالیت های نرم افزاری دیگر

از دیگر فعالیت های این بخش می توان به تولید نرم افزار های سرور و سیستم لینوکس، سینک کردن دیتابیس، مدیریت سرور، به روز رسانی سایت، خدمات سئو و لندینگ پیج اشاره کرد.

نرم افزار های کاربردی ویندوز

این بخش نیز شامل بخش های گوناگونی است که از بین آن می توان به تولید نرم افزار های اتوماسیونی و نرم افزار های لوجستیکی اشاره کرد.

نمونه کارهای تیم نرم افزار

کیفیت کار ما تضمینی برای همکاری با شماست. شما می توانید آخرین نمونه کار های ما را مشاهده کنید.