• mato.group
  • در اینستاگرام با ما باشید

دپارتمان دیجیتال مارکتینگ

در دیجیتال مارکتینگ ما یک مسیر اصلی را طی می کنیم. منظور از مسیر مشخص صرفا یک چارچوب از پیش تعیین شده است که آن چار چوب با توجه به بیزینس و همچنین شرایط متفاوت است. آن مسیر اصلی ابتدا با تحقیقات و ایده پردازی شروع شده که شامل بررسی و آنالیز بازار، تهیه ی نقشه استراتژیک و طراحی معماری اطلاعات می شود.

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا فرآیندی در کسب و کار است که در واقع محتوای تأثیر گذاری را برای طیف مشخصی از مخاطبان تولید کرده که در نهایت آن محتوای تولید شده سبب افزایش فروش و سودآوری در کسب و کار خواهد شد.

ارائه استراتژی کارآمد

بسیاری از کسب و کارها برای پیشرفت تنها به یک راه کار و استراتژی نیاز دارند که با پیروی و دنبال کردن مداوم آن به نتیجه برسند این کار بدون کارشناسان با تجربه در حوزه ی بازاریابی امکان پذیر نیست. شرکت ماتو با داشتن بهترین متخصصان در این حوزه آماده ی ارائه ی بهترین ایده ها و استراتژی ها به شما مشتریان عزیز می باشد.

برندینگ

برندینگ یا برندسازی مجموعه فرآیند هایی ست که منجر به خلق یک هویت تجاری در ذهن مخاطب می شود. این کار جز با تحلیل و آنالیز رفتار مشتری و اِشراف کامل به نیاز های مخاطب امکان پذیر نمی باشد و از حساسیت زیادی برخوردار می باشد چراکه یک اشتباه کافی است که برند شما را به مرز نابودی بکشاند.

تحلیل بازار رقابتی

وجه تمایز ماتو با دیگر شرکت های تبلیغاتی، آنالیز و بررسی کامل بازار های رقابتی ست. با تحیلی رقابتی به راحتی می توانید فرصت های بازار را شناسایی کنید و علاوه بر این از تجربیات و شکست های دیگر کسب و کار ها استفاده کرده و در زمان کوتاه تری به سودآوری برسید.

کنترل و مدیریت شبکه های اجتماعی

یکی از راه های معرفی عمومی محصول یا خدمات، ارائه ی محتوای مؤثر در یک بستر پرمخاطب است. امروزه این بستر در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام بسیار فراهم است بنابراین جذب مخاطب در این شبکه ها یکی از نکات اساسی و مهم برای کسب و کارها می باشد.

خدمات سئو

سئو یا بهینه سازی موتور های جست و جو یکی از دغدغه های اصلی صاحبان کسب و کار است. برای اینکه جزء انتخاب های اول گوگل در هر جست و جو باشید راه کار های زیادی وجود دارد. گوگل ادز، رپورتاژ آگهی و انتخاب کلمات کلیدی مؤثر از جمله کارهایی ست که می توان برای بهبود سئو انجام داد.

ریمارکتینگ

ریمارکتینگ یا بازرا یابی مجدد به مجموعه تکنیک ها و استراتژیهایی گفته می شود که مشتری های جذب شده را به مشتری های وفادار تبدیل می کند.

نمونه کارهای تیم دیجیتال مارکتینگ

کیفیت کار ما تضمینی برای همکاری با شماست شما می توانید آخرین نمونه کار های ما را مشاهده کنید