• mato.group
  • در اینستاگرام با ما باشید

درباره ی ما

به داستان عاشقی ما خوش اومدی. می‎دونیم که معمولا متن‎های “درباره ما” عاشقانه نیست، از طرف دیگه قصدمون این هم نیست که با یک شروع متفاوت قدرت تولید محتوامون رو همین اول کاری نشون بدیم. چندبار نوشتیم و خط زدیم، در نهایت دیدیم چاره‎ای جز نوشتن این متن عاشقانه نیست. چرا حالا عاشقانه؟

شروع ما مدرن بودن !

میگن کسایی که یک کاری رو شروع می‌‎کنن، آدم‎های خوشبینی نسبت به آدم‎های معمول جامعه هستن. خوشبینی ما سال 89 با نام "تجارت مدرن" شروع شد. اولش یک گروهی بودیم که با یک پروژه استارت آپی کارمون رو شروع کردیم. کم کم با تجربیاتی که از نیاز بازار به دست آوردیم، خدماتمون رو به طراحی سایت تغییر دادیم. آخه میدونی، ما یک فلسفه داشتیم، اینکه باید به کسب و کارها کمک کنیم و شاهد موفقیتشون باشیم. نمیدونم یادت هست یا نه، اون سال‎ها سرویس‎های پیامکی خیلی فشن شده بود و خیلی کسب و کارها بهش نیاز داشتن. پس سامانه ارزش افزوده ارسال پیامک رو به خدماتمون اضافه کردیم و خوب راستش رو بخوای خروجی خوبی هم داشتیم. خدارو شکر با اون خدماتمون 1000 مشتری جذب کردیم.

اما خوشبینی به تنهایی باعث موفقیت نمیشه !

جلوتر که رسیدیم، دیگه فقط اون آدم‎های خوشبین نبودیم. دیدیم که خوشبینی به تنهایی باعث موفقیت نمیشه. خیلی‎ها با خوشبینی شروع کردن و بعد مدتی مجبور شدن کارشون رو رها کنند. سال 94 بود که فهمیدیم در طی این سال‎ها غیر از خوشبینی، مشتری‎ها از تعهد کاریمون دارن حرف میزنن. پس فهمیدیم که باید حواسمون باشه و مغرور نشیم و همینطور متعهد به کارمون ادامه بدیم. اون روزها مشتری‎هامون به خاطر تعهد کاری، خدمات بیشتری رو از ما طلب می‎کردن. پس تصمیم گرفتیم بخش جدیدی به خدماتمون اضافه کنیم تا به نیاز کسب و کارها پاسخ داده باشیم. اون سال تولید محتوا رو شروع کردیم. سال 94 کسب و کارها حسابی دوست داشتن داخل اینستاگرام فعال باشن، پس ما تولید محتوا رو شروع کردیم و اون سال یک ربات اینستاگرامی هم نوشتیم که تا 2 سال بعدش، زمانی که اینستاگرام الگوریتم‎هاش رو تغییر نداده بود، حسابی باهاش کار می‎کردیم.

و اما باید عاشق کارت باشی !

اما رسیدیم به سال 96. سالی که فهمیدیم فقط خوشبینی و تعهد برای ایده‎هایی که تو ذهنمون هست، کافی نیست. چیزی رو فهمیدیم که باید به اصطلاح خاک بازار خورده باشی تا درکش کنی. فهمیدیم برای پیشرفت کردن باید عاشق باشی. نمیتونی نصف شب به خاطر ایده‎های هیجان انگیزت از خواب نپری و پیشرفت کنی. اسم عاشقیمون رو "ماتو" گذاشتیم. در ماتو کلی آدم حرفه‎ای داریم که تو یه ساختمون چند طبقه دارن فعالیت می‎کنند. این از داستان عاشقی ما. خوشحال میشیم که خیلی زود بیای و داستان عاشقیت رو برای ما هم تعریف کنی. اینجا همه سبک آدم با طرز تفکر و سلیقه‎های متفاوت پیدا میشه. فقط کافیه که تلفن رو برداری و یه زنگ بزنی تا یه قرار با هم بزاریم.

تیم تخصصی ماتو

تیم تخصصی نرم افزار ماتو نه تنها این خدمات سخت افزاری بلکه تمام فعالیت های نرم افزاری لازم برای توسعه ی یک کسب و کار را انجام می دهد.

سید داوود علوی پور

Chief Executive Officer

محمد حسین امینی

Managing Director

محمد علی خبیری

Chief Financial Officer

علیرضا قاسمی

Digital Marketing Manager

منا مقربی

Chief Marketing Officer

محسن توکلی

Marketing Specialist

حامد زرندی

Behavioral Economics Advisor

حجت قناد

Digital Marketing Consultant

علیرضا منصوری

Director of Market Strategy and Development

مهرناز جلالی

Content Factory Manager

علی توانا

Chief Technology Officer

مجتبی فرجی

Senior Backend Developer

یاسر فیضی

Senior Mobile Developer

سجاد فصیحی

Front End Master

حجت محمدی

Full Stack Web Developer

مسعود موذنی

Senior C# Developer

حسین رضایی

SEO Master

احسان خلعتی

Front End Developer

سعید طالبی

Website Content Specialist

حمید سده ای

Photographer

جواد سروری

Master Graphic Designer

زکریا خادمی

Graphic Designer

جواد رجائی

Cameraman and Director

سحر غالب پور

Graphic Designer

شیرین آل ابراهیم

Content Writer

اشرف علیپناه

Welfare Officer

حمیدرضا فلفلانی

Productivity Expert